California, here we come...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


California, here we come... Right back where we started from.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Книжарница "Роял"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Caroline Van Wikle
Elite Member
Elite Member
Caroline Van Wikle


Име на героя : Каролайн Ван Уикъл
Години : 19 /р.д.: 12 октомври, 1992 година/
Семейство и роднини : Леля - Катрин Грей Долфин;;
БФФ и врагове : Райън Атууд (BFF)
Обвързан/а с : ---
Съжителства с : ---
Брой мнения : 140
Join date : 28.06.2011
Age : 29

Книжарница "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Книжарница "Роял"   Книжарница "Роял" EmptyСъб Юли 02, 2011 3:24 pm

Книжарница "Роял" Tumblr_l2t2cqbIDM1qb2b92o1_500_large
Върнете се в началото Go down
https://orangecounty-rpg.bulgarianforum.net
Summer Roberts
Student
Student
Summer Roberts


Име на героя : Самър Робъртс
Години : 19
БФФ и врагове : Карина Деймос (БФФ)
Брой мнения : 6
Join date : 09.07.2011

Книжарница "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарница "Роял"   Книжарница "Роял" EmptyНед Юли 10, 2011 1:27 pm

Самър бе решила да излезе още от сутринта. Имаше нужда от някоя и нова книга в скромната си библиотека. Като се има в предвид, че Робъртс не четеше много често посещаваше книжарницата. Може би защото там бе единственото спокойно място в този нашумял квартал. Или пък фактът, че тук откриваше много повече хора, които обожаваха природата и животните точно като нея.
Тъмнокосата излезе от къщата си намъкнала обичайните дънки и потник. Слънцето мигновено я прониза като куршум. Недоволна, но тиха въздишка се отскубна от устните й. Повдигна ръка и прикри очите си опитвайки се да фокусира пътят си до МОЛ-а. Денят бе твърде нормален за кварталът. Слънце, млади русокоски запътили се към плажа, за да хванат хубав тен и обичайните продавачи на хот дог на всяка крачка.
Момичето влезе в книжарницата и с лека усмивка, която рядко се виждаше да пробягва по лицето й, пристъпи към един от многото рафтове с книги.
Върнете се в началото Go down
Kathleen Montgomery
Student
Student
Kathleen Montgomery


Име на героя : Кейтлин Монтгомъри
Години : 17
БФФ и врагове : Карина Деймос - ментор;
Брой мнения : 9
Join date : 08.07.2011

Книжарница "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарница "Роял"   Книжарница "Роял" EmptyНед Юли 10, 2011 2:03 pm

Чувствах се като Кари Брадшоу в един от последните епизоди, когато е сама в pариж, защото гаджето й се занимава с работата си почти постоянно. Само дето докато тя беше в луксозен бутик да пораздвижи кредитната си карта, аз отидох в книжарница в мола.
Е, какво пък. Предпочетох да сложа по-важни неща в куфарите си, отколкото книги. За това и си нямах нито една, защото забравих да взема поне една в чантата си. И ето ме в книжарницата на първия етаж в мола. Който нямах намерение да обикалям сега. Наистина не исках да бъда следващата Кари Брадшоу.
Минах бързо покрай рафтовете с книги, които бе трудно да ме грабнат, а се насочих към любовните романи и любовната поезия. Исках да си купя книжка, съдържаща едни от най-хубавите любовни стихотворения, като едно специално задължително трябваше да присъства. За това се зачетох в съдържанието на всяка една от тях.
Върнете се в началото Go down
Summer Roberts
Student
Student
Summer Roberts


Име на героя : Самър Робъртс
Години : 19
БФФ и врагове : Карина Деймос (БФФ)
Брой мнения : 6
Join date : 09.07.2011

Книжарница "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарница "Роял"   Книжарница "Роял" EmptyНед Юли 10, 2011 3:21 pm

Погледа на тъмнокосата забеляза русокосо момиче близо до нея. Разглеждаше любовните романи, което видимо заинтригува Робъртс. Приближи се плахо и леко побутна момичето. Не беше особено подходящо за поздрав, но никога не я е бивало в запознанствата.
- Здравей. Видях, че гледаш любовните романи. - започна разговорливо. Беше точно в неин стил да говори и говори , и говори без да спре нито за миг. Очакваше пренебрежителен поглед от русокосата, но нищо. Не го получи. Доволната усмивка пробяга по лицето й толкова бързо колкото и изчезна. - Аз съм Самър. - представи се и объркано прокара поглед из помещението. Не виждаше познати лица, дори касата имаше нов притежател. Смръщи се, но не каза нищо. Грабна една от книгите и започна да я оглежда. Още един лош навик - съдеше книгите по кориците.
Върнете се в началото Go down
Kathleen Montgomery
Student
Student
Kathleen Montgomery


Име на героя : Кейтлин Монтгомъри
Години : 17
БФФ и врагове : Карина Деймос - ментор;
Брой мнения : 9
Join date : 08.07.2011

Книжарница "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарница "Роял"   Книжарница "Роял" EmptyНед Юли 10, 2011 10:41 pm

Усмихнах се.
- Аз съм Кейтлин. И да, това е любовен роман. - След като не намерих стихотворението, което търсех, оставих лириката и се насочих към романите. Ама те във всички ставаше въпрос за едно и също - намирането на истинската любов. И все пак продължавах да ги чета. Действително се надявах тази да е малко по-различна, имам предвид, Никалъс Спаркс не беше по лигавите романчета, а и миналата година излезе филм по тази книга - Последната песен. Не го бях гледала, защото исках първо да прочета книгата. Е, утер или в други ден вече щях да мога да го изгледам, защото щях да съм прочела книгата.
- За тази не знам до колко спада към любовните романи, но може би малко реалност... Само не ми разказвай, ако си я чела, моля. - Много мразех това, но когато харесах някоя вече прочетена книга, иах гадния навик да я разкажа на майка ми преди тя да я е прочела. Тя ми се вбесяваше и аз се вбесявах на себе си, но... просто трябваше да чета повече книги и да съм край нея, за да се спирам преди да кажа и думмичка по съдържанието и с времето вероятно щях да свикна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Книжарница "Роял" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книжарница "Роял"   Книжарница "Роял" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Книжарница "Роял"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
California, here we come...  :: Orange County, California :: Мол "County Coast" :: Първи етаж-
Идете на: